Sněhurka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

Třetí adventní neděli Vám a Vašim ratolestem zpříjemní divadlo Český Těšín s jejich muzikálovou pohádkou Sněhurka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sněhurka

Třetí adventní neděli Vám a Vašim ratolestem zpříjemní divadlo Český Těšín s jejich muzikálovou pohádkou Sněhurka. Jsou příběhy, které přetrvávají staletí, jenom se převléknout do modernějšího kabátu, patří k nim i příběh o Sněhurce. 20. prosince 2015 od 15:00 v Kulturním domě ve Šternberku Vám divadlo Český Těšín představí muzikálovou pohádku, kterou vidělo několik generací a setkává se se stále velkým ohlasem nejen na domácí scéně. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru ve Šternberku, Uničově a Olomouci. Dále pak na www.arks-plus.cz a na portále Ticket Pro. Více informací naleznete na webových stránkách agentury ARKS Plus s. r. o. www.arks-plus.cz a také na facebookových stránkách ARKS Plus s. r. o.
Muzikálová pohádka Sněhurka se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.

Facebook