O chytré princezně

O chytré princezně

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ferda Mravenec

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201817.03.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

19.01.201810.02.2018

Zcela nová, originální rodinná muzikálová pohádka pro všechny generace O CHYTRÉ PRINCEZNĚ, vytvořená ve spolupráci s Black Light theatre (Černé divadlo Jiřího Srnce), kde ve vtipně veršovaném příběhu Jiřího Žáka, plném krásných autorských pohádkových písní Štěpána Eliáše, můžete vidět např. Richarda Tesaříka, Míšu Dolinovou, Vlastu Korce a mnoho jiných zajímavých osobností pod režijní taktovkou Romana Štolpy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Autorská hudební pohádka na motivy Boženy Němcové nejen pro děti, s jedinečným výtvarným pojetím otce černého divadla – scénografa a výtvarníka Jiřího Srnce, plná lásky, pravdy, napětí, skvělé hudby zkušeného hudebníka, skladatele a aranžéra Štěpána Eliáše a především trefného humoru pro děti i dospělé, obsaženého  původním romantickém veršovaném příběhu Jiřího Žáka. To vše v podání zajímavých osobností pod režijní taktovkou Romana Štolpy.

Jednoduchý poetický příběh o tom, že se nemáme krátkozrace upisovat ďáblu s vidinou krátkodobého štěstí a vykoupení, o pravé lásce, lidské rovnosti, upřímnosti a ženské moudrosti, a o tom, že rodiče jsou stále tak trochu dětmi, ne zcela odlišnými od těch svých vlastních.

Obsazení a více informací o představení zde

FACEBOOK (o chytré princezně) https://www.facebook.com/pages/O-chytr%C3%A9-princezn%C4%9B/943528052359263?ref=hl

 

Fotky a videa

Facebook