Příhody včelích medvídků

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ferda Mravenec

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201817.03.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

19.01.201810.02.2018

Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které jistě znáte z televizních večerníčků. 24.5.2015 ve Šternberku Vám je představí divadlo Krapet Praha, kde ožijí uprostřed rozkvetlé louky, na které se čmeláčci učí nejen létání a sběru sladkého medového prášku, ale také odvaze v překonávání nástrah lučního světa, hladového pavouka a strašidelného Pučmeloudy!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Včelí medvídci

Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které jistě znáte z televizních večerníčků.
24. května 2015 od 14:00 v Našem Kině ve Šternberku Vám je představí divadlo Krapet Praha, kde ožijí uprostřed rozkvetlé louky, na které se čmeláčci učí nejen létání a sběru sladkého medového prášku, ale také odvaze v překonávání nástrah lučního světa, hladového pavouka a strašidelného Pučmeloudy!

Příhody včelích medvídků se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.

Pořadatel: http://arks-plus.cz/

Facebook