Momo a zloději času

Momo a zloději času

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krkonošské pohádky

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

18.11.201714.01.2018

Hurvínkova nebesíčka - noc divadel

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6

18.11.201718.11.2017

Michael Ende
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Malá Momo není jen tak ledajaké děvčátko. Žije sama ve zřícenině starověkého amfiteátru ukryté v piniovém hájku. Její zevnějšek, který nelze lety určit, je poněkud zvláštní. Momo nosí dlouhou sukni až na paty z křiklavých záplat, velké pánské sako a chodí zásadně bosa. Má kudrnaté vlasy a neobyčejně krásné temné oči, jejichž pohled na každého mimořádně působí. Děvčátko umí lidem naslouchat jako nikdo jiný, a tak si získá spoustu malých i velkých přátel. Jednoho dne se v městě začnou objevovat podivní šedí muži, a je jich stále víc. A lidé se mění, najednou jim chybí čas. Šedí zloději ho pro sebe potřebují čím dál víc. Může někdo ještě lidi zachránit a vrátit jim ztracený čas? Jedině Momo!
Knihy Michaela Endeho, autora slavného Nekonečného příběhu, oplývají nezměrnou fantazií, dobrodružstvím, poetikou i moudrostí. Divadlo v Dlouhé román uvede v české premiéře v režii mladého režiséra Jiřího Havelky (v loňském roce nositel Ceny A. Radoka v kategorii Talent roku), který je zároveň autorem dramatizace. Inscenace vzniká na základě řízené kolektivní improvizace a měla by navázat na řadu představení v Divadle v Dlouhé „pro děti a jejich rodiče.

Facebook