Jak s Máničkou šili všichni čerti

Jak s Máničkou šili všichni čerti

změna titulu

Jakou cenu bude muset Mánička za splnění svých přání zaplatit a jak to nakonec dopadne, to se dozvíte ve hře plné písniček.

Termíny a místa konání:

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6 | Zobrazit na mapě

12.5.2018 14:00 Divadlo Spejbla a Hurvínka Vstupenky
12.5.2018 16:30 Divadlo Spejbla a Hurvínka Vstupenky

UPOZORNĚNÍ! ZMĚNA TITULU! Původní titul: Jak s Máničkou šili všichni čerti / Nový titul: HURVÍNKOVA NEBESÍČKA

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„To je k uzoufání, nosit stále ty samé, staré a nemoderní šatičky,“ vzdychá Mánička a se závistí si prohlíží své spolužačky, pyšnící se modely podle poslední módy. Za jejich kamarádství a za krásné šatičky by dala cokoliv. Přátelství Hurvínka, lásku bábiny asnad by se upsala i samotnému čertu. Od přání ke skutku není daleko. Stačí nastoupit do tramvaje a vydat se do Ďáblic. Do samého pekla, kde šijí všichni čerti… Jakou cenu by za splnění svých přání musela Mánička zaplatit a jak to nakonec dopadne, to se dozvíte ve hře plné písniček.

Texty písní: Robin Král Návrhy loutek a scény,

režie: Miki Kirschner

Realizace scény: Richard Maška

Realizace loutek: Antonín Müller

Hudba: Jiří Škorpík

Facebook