Myška z bříška

Myška z bříška

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kocourek Modroočko

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.01.2018

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6

26.01.2018

Taťjana Lehenová, Jan Borna
Délka představení: 90 minut.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Když maminka neví, jestli se jí narodí holčička nebo chlapeček, může si s bříškem povídat například jako s myškou. A právě tak nazvala slovenská básnířka Tatiana Lehenová hlavní postavu v dětské knížce Je Miška myška? Naše nová inscenace pro nejmenší diváky, vycházející z této novelky, je pohádkovým příběhem na téma, které zajímá každé malé dítě: "Maminko, jak to bylo, když jsem byl(a) ještě v bříšku?" S divadelní poezií, hudbou a písničkami je možné najít odpověď právě v našem divadle.

Scénář a režie: Jan Borna
Hrají: Lenka Veliká, Magdalena Zimová, Čeněk Koliáš, Martin Matejka a beatová kapela (Milan Potoček, Pavel Kučera, Pavel Lipták a Tomáš Rejholec)

Fotky a videa

Facebook