Struny dětem: Hradišťan

Struny dětem: Hradišťan

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

25.11.201731.12.2017

Český Honza

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

25.11.2017

Komponovaný pořad pro děti a s dětmi vytvořený na verše Jana Skácela, Františka Halase, Miloslava Bureše, Věry Provazníkové či Františka Nechvátala odhalující dětem kouzlo poezie, rodiny a společného zpívání.Jak důležité je první zpívání v pospolitosti rodiny, jedinečnost místa odkud pocházíme a přirozená touha po vyjádření? Studánka s očistnou silou vody je obrazem hlubiny zpěvnosti, která člověka provází od nejútlejšího věku a připomíná malým i velkým, že k plnosti života lze dospět docela obyčejně….

HRADIŠŤAN DĚTEM: „STUDÁNKO, RUBÍNKO"
Hradišťan - umělecký vedoucí Jiří Pavlica


22.10.2011 - Velká scéna, 14.00 hod.

Komponovaný pořad pro děti a s dětmi vytvořený na verše Jana Skácela, Františka Halase, Miloslava Bureše, Věry Provazníkové či Františka Nechvátala odhalující dětem kouzlo poezie, rodiny a společného zpívání.Jak důležité je první zpívání v pospolitosti rodiny, jedinečnost místa odkud pocházíme a přirozená touha po vyjádření? Studánka s očistnou silou vody je obrazem hlubiny zpěvnosti, která člověka provází od nejútlejšího věku a připomíná malým i velkým, že k plnosti života lze dospět docela obyčejně....
Doporučený věk: 4-6, 7+

 


22.10.2011 - Velká scéna, 17.00 hod.

Komponovaný pořad pro děti a s dětmi, vytvořený na verše Jana Skácela, Františka Halase, Miloslava Bureše, Věry Provazníkové či Františka Nechvátala, odhalující dětem kouzlo poezie, rodiny a společného zpívání.
Jak důležité je první zpívání v pospolitosti rodiny, jedinečnost místa odkud pocházíme a přirozená touha po vyjádření?
Studánka s očistnou silou vody je obrazem hlubiny zpěvnosti, která člověka provází od nejútlejšího věku a připomíná malým i velkým, že k plnosti života lze dospět docela obyčejně....
Doporučený věk: 4-6, 7+


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Facebook