XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež Svátek jara 2017

XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež Svátek jara 2017

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

20.01.201831.03.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

20.01.201810.02.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

XIII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Svátek Jara 2017“ Již po třinácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež „Svátek Jara“. Festival, který je mezinárodní přehlídkou, hudebních a tanečních souborů, Česka, Slovenska, Ukrajiny, Rusko.

Pokud již jste zažili folklor se středoevropským podáním, teď máte příležitost spatřit tance a poznat východně evropskou kulturu.

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Diváci mohou se těšit na pestrou přehlídku tanců, ale i na českou hudbu v provedeni žaku ZUŠ, na velmi vysoké a profesionální úrovni, a to vzhledem k tomu, že jsou teprve v škole a máji amatérský status vystupujících.
Jednotlivá vystoupení budou hodnocena na soutěžní přehlídce, která se bude konat 26.3.2017 na Slovensku ve městě Piešťany. Dne 29. 3. 2017 v Domě kultury v Teplicích od 17:00. Dne 31.3.2017 se bude konat Gala Koncert v Divadle Hybernia od 12:30.
Taky zveme všechny české soubory, folklorní skupiny pro zúčastnění v festivalech.

O Nadačním fondu Mezinárodní Fórum mládeže Vycházíme ze zájmu podporovat mezinárodní spolupráci uměleckých škol a souborů, dětských a mládežnických sportovních spolků tak, aby docházelo k motivací žáků, studentů i pedagogů a jejich následném rozvoji aktivit. Snažíme se zvyšovat kvalitu vystupujících, umožňujeme výměnu zkušeností pedagogů a v neposlední řadě prezentovat výsledky své umělecké a pedagogické práce.

Fotky a videa

Facebook