Divadlo pohádek

Divadlo pohádek
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo pohádek je nezávislá pražská divadelní scéna programově zaměřená (jak již název napovídá) především dětské pořady. V naší nabídce naleznou diváci představení předních českých umělců v oblasti dětské zábavy (Dagmar Patrasová, Maxim Turbulenc, Václav Upír Krejčí, Pavel Kožíšek, Inka Rybářová atp.).

Kromě dětských pořadů uvádíme nepravidelně i večerní představení pro dospělé (Zdeněk Izer, Josef Fousek atp.).

V současné době hrajeme na dvou stálých scénách: Divadlo Metro, Národní 25, Praha 1 a Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 98/1, Praha 1. Dětská představení uvádíme v průběhu divadelní sezóny (cca od poloviny září do konce dubna) pravidelně každý víkend.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.divadlopohadek.cz/
Pořadatel: http://www.kulturniportal.cz/

Facebook