Jízda na Segway s průvodcem

Cena: 2.202 Kč

Sportovně-poznávací zážitek
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jízda na Segway s průvodcem

Sportovně-poznávací zážitek

Obsah balíčku: balíček obsahuje 2h jízdu na Segway po trase: Náměstí Svobody - Červený kostel - Ústavní soud - Nejvyšší správní soud - hrad Špilberk - vyhlídka na Mendlovo náměstí - Šilingrovo náměstí - Dominikánské náměstí - Nová radnice - Chrám sv. Michala - Stará radnice. V ceně je zahrnuta 15 ti minutová instruktáž, která je nad rámec doby trvání samotné vyjížďky.

Co balíček nezahrnuje: dopravu na místo konání zážitku. V případě potřeby můžeme dopravu zajistit.

Doprovod: je možný, počet diváků na trase je libovolný

Všechna města konání zážitku: Jihomoravský kraj (Brno)

Zdravotní stav: je vhodné přihlédnout k Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu, není určeno pro osoby s omezením pohyblivosti a pro ženy v pokročilém stavu těhotenství

Doba trvání: 2 hodiny

Počasí: jezdí se za příznivého počasí (trasa bez sněhu a ledu, bez hustého deště)

Oblečení: dle vlastního uvážení, vhodné je pohodlné, sportovní oblečení. V ceně je zapůjčení helmy, v případě potřeby i pláštěnky.

Počet osob: cena je pro 1 osobu, zážitek lze realizovat maximálně pro 2 osoby najednou

 

Rezervace: 14 dní dopředu

Další informace: Tento zážitek poskytujeme za příznivého počasí celoročně. Segway může být ovládán osobou od 15 do 100 let o váze mezi 45 - 118 kg. Osoba mladší 18 let musí být doprovázena odpovědnou osobou. Jezdí se pondělí až pátek od 10 do 18h. Ostatní termíny dle předešlé domluvy

Kde:

  • Jihomoravský kraj, , Brno

Web: http://www.dream-zazitky.cz

Facebook