Prague Boats - 2hodinová plavba s nápojem a zákuskem

Prague Boats - 2hodinová plavba s nápojem a zákuskem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vyhlídkové plavby / procházky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cena: dospělí 420Kč, děti (3-11 let) 350Kč

Během dvou hodin parník stihne projet celé pražské centrum, takže můžete zhlédnout všechny významné historické památky, které je možno z řeky vidět (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo, Emauzy, Vyšehrad a mnoho dalších).

V ceně plavby je zahrnut jeden nápoj a desert.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvouhodinová plavba s nápojem a zákuskem

Odpolední plavba, která je zaměřena především na širší poznání Prahy. Během dvou hodin parník stihne projet celé pražské centrum, takže můžete zhlédnout všechny významné historické památky, které je možno z řeky vidět (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo, Emauzy, Vyšehrad a mnoho dalších). Loď vyplouvá od Čechova mostu a přes komoru Smíchov se dostane až pod Vyšehrad, odkud se vrací zpět.

 

Pořadatel: http://www.evd.cz/

Facebook