Prague Boats - 2hodinová plavba

Prague Boats - 2hodinová plavba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vyhlídkové plavby / procházky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cena: dospělí 350Kč, děti (3-11 let) 270Kč

Během plavby můžete využít širokou nabídku našich nápojů a občerstvení. (není zahrnuto v ceně plavby)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvouhodinová plavba

Odpolední plavba, která je zaměřena především na širší poznání Prahy. Během dvou hodin výletní parník stihne projet celé pražské centrum, takže můžete zhlédnout všechny významné historické památky, které je možno z řeky vidět (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo, Emauzy, Vyšehrad a mnoho dalších). Loď vyplouvá od Čechova mostu a přes plavební komoru Smíchov se dostane až pod Vyšehrad, odkud se vrací zpět.

 

Pořadatel: http://www.evd.cz/

Facebook