Prague Boats - 2hodinová plavba s obědem a hudbou

Prague Boats - 2hodinová plavba s obědem a hudbou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vyhlídkové plavby / procházky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cena: dospělí 690Kč, děti (3-11 let) 380Kč

Během plavby můžete vidět všechny významné památky Prahy (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo, Emauzy, Vyšehrad a mnoho dalších).

V ceně je zahrnut oběd, aperitiv, hudební doprovod.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dvouhodinová plavba s obědem a hudbou

Dvouhodinová plavba Prahou s obědem podávaným formou švédských stolů v doprovodu hudby je jistotou příjemného oběda v historickém centru Prahy. Parník vyplouvá od Čechova mostu a dostane se až pod Vyšehrad. Během plavby můžete vidět všechny významné památky Prahy (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo, Emauzy, Vyšehrad a mnoho dalších).

 

Pořadatel: http://www.evd.cz/

Facebook