Prague Boats - Hodinová plavba s výkladem

Prague Boats - Hodinová plavba s výkladem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vyhlídkové plavby / procházky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Museum backstage tour

Národní divadlo marionet, Praha 1

23.11.201728.12.2017

Z paluby lodi se Vám naskytnou neopakovatelné pohledy na Pražský Hrad, Karlův most, Rudolfinum a mnoho dalších překrásných památek.

Celá projížďka je doprovázena výkladem v sedmi jazycích. Na palubě lodi můžete využít širokou nabídku našich nápojů a desertů.

Cena: dospělí 220Kč, děti (3-11 let) 110Kč

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hodinová plavba Prahou s výkladem

Nejkratší vyhlídková plavba parníkem na Vltavě, kterou s námi můžete absolvovat. Během plavby máte možnost zhlédnout nejvýznamnější památky v samém srdci Prahy. Z paluby lodi se Vám naskytnou neopakovatelné pohledy na Pražský Hrad, Karlův most, Rudolfinum a mnoho dalších překrásných památek.

 

a

Pořadatel: http://www.evd.cz/

Facebook