Museum backstage tour

Museum backstage tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vyhlídkové plavby / procházky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Délka programu cca 40 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Program Museum Backstage Tour je součástí aktivit Národního divadla marionet v Praze. Skládá se z těchto částí :

Diváci jsou uvedeni do sálu ( divadlo z roku 1928 ve stylu art deco ) a informování o programu.

Nejprve je promítnut dokument o historii loutkářství v Čechách, délka cca 18 minut (v angličtině). Dokument je zrealizován populární formou, jako průvodci jsou loutky Dona Giovanniho a Leporella. V dokumentu je také představena Praha s hlavními památkami. Angličtina není překážkou pro srozumitelnost filmu.

Po dokumentu následuje prohlídka zákulisí, kde jsou diváci seznámeni s technologiemi divadla, loutkami z představení Don Giovanni a Kouzelná flétna, zkouší si manipulaci s loutkami a fotí se s nimi.

Jako poslední bod je prohlídka expozice se starými marionetami ( v současnosti nejstarší a největší loutky vystavené v ČR), včetně mimořádného plátna ( rozměr cca 2 x4m), které sloužilo pro cestovní konstrukci loutkových divadel.

Dále je zde jako ukázka také malé rodinné loutkové divadlo, kde si klienti mohou sami zahrát s loutkami a vytvořit si vlastní představení.

Facebook