ZOO Schönbrunn - Vídeň

Planujete cestu do Vídně? Navštivte jejich nádhernou ZOO a vstupenku můžete už mít v kapse!

Termíny a místa konání:

ZOO Schönbrunn, Wien | Zobrazit na mapě

31.12.2018 Platnost poukázky do konce roku Vstupenky

POZOR!!!
Poukázku je nutné si vyměnit v pokladně ZOO Schönbrunn za platnou vstupenku.Informace:


Otevírací doba:
Březen a říjen, za letního času: 9:00 - 17:30
Duben až září: 9:00 - 18:30
říjen až leden: 9:00 - 16:30

Veřejná doprava:
- metro U 4 stanice Hietzing - Schönbrunner Tiergarten
- tramvaje: 10, 58, 60
- autobusy: 15 A, 51 A, 56 B, 58 B, 156 B

Parkoviště: Elisabethalle

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zoologická zahrada byla založena v roku 1752 a patří tak k nejstarším, doposud existujícím zoologickým zahradám na světě.

Na rozloze 17 hektarů žijí zvířata ze všech kontinentů.

V částečně barokní atmosféře najdete velké PANDY, KOALY, gigantický pavilon tropického pralesa, korálový útes, ostrovy opic atd...., dohromady více než 500 druhů zvířat, z nichž některé je možnost vidět v zoologických zahradách jen velmi zřídka.

Zoologická zahrada disponuje několika tropickými oázami, které především v zimních měsících poskytují neopakovatelný a nevšední zážitek: pavilón akvária a terária s překrásným korálovým útesem, jedinečný v celé Evropě. Pavilón nádherných, tropických ptáků a pavilón tropického pralesa, připomínající džungli jihovýchodní Asie.

V historickém centru zoologické zahrady Vás očekává císařský pavilón, architektonický barokní drahokam z 18. století, kde naleznete příjemnou kavárnu s restaurací. Přímo z terasy, při šálku dobré kávy, můžete sledovat pandy velké a africká zvířata.

Žlutým vláčkem se pohodlně dostanete do všech nejdůležitějších míst zámeckého parku a zoologické zahrady (vláček jezdí od dubna do října mezi 10 - 18 hodinou). Vyhlídkový vláček si lze objednat i pro osobní, soukromé nebo turistické oslavy.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=tGycfa97LVU&feature=related

Fotky a videa

Facebook