Dárkový poukaz - Svátek vína SILÉNOS

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Poukázky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Dárková poukázka Ticketpro

Dárková poukázka,

31.12.2018

Poukázka na přepravu ČD

Jeďte na svou akci vlakem po celé ČR

., Česká republika

31.12.2018

Silénos provede napříč vinařským světem (Silénos byl vychovatelem a učitelem starořeckého boha vína Dionýsa). Dárkový poukaz obsahuje vstupenku a 10 degustačních poukázek.

Dárkový poukaz obsahuje vstupenku a 10 degustačních poukázek.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Silénos provede napříč vinařským světem (Silénos byl vychovatelem a učitelem starořeckého boha vína Dionýsa)
Po letním Svátku vína na soutoku, který měl mezi návštěvníky značný ohlas, se 26. ledna 2017 uskuteční v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové zimní Svátek vína Silénos aneb letem vinařským světem II.
V rámci edukativní pochůzkové degustace bude moci široká veřejnost ochutnat vína napříč celým vinařským světem – vína ze všech kontinentů, kde se kvalitní vinná réva pěstuje. Zastoupeno bude 26 vinařských oblastí.

Facebook