Dárkový poukaz - Svátek vína SILÉNOS

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Poukázky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

ZOO Schönbrunn - Vídeň

ZOO Schönbrunn, Wien

31.12.2018

Thajské masáže - Office Therapy

Platnost poukázky 1 rok

TAWAN Thai massage centers,

31.12.2018

Silénos provede napříč vinařským světem (Silénos byl vychovatelem a učitelem starořeckého boha vína Dionýsa). Dárkový poukaz obsahuje vstupenku a 10 degustačních poukázek.

Dárkový poukaz obsahuje vstupenku a 10 degustačních poukázek.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Silénos provede napříč vinařským světem (Silénos byl vychovatelem a učitelem starořeckého boha vína Dionýsa)
Po letním Svátku vína na soutoku, který měl mezi návštěvníky značný ohlas, se 26. ledna 2017 uskuteční v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové zimní Svátek vína Silénos aneb letem vinařským světem II.
V rámci edukativní pochůzkové degustace bude moci široká veřejnost ochutnat vína napříč celým vinařským světem – vína ze všech kontinentů, kde se kvalitní vinná réva pěstuje. Zastoupeno bude 26 vinařských oblastí.

Facebook