Vánoční dárkový poukaz: Divadlo Kalich

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Poukázky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Dárková poukázka Ticketpro

Dárková poukázka,

31.12.2018

Poukázka na přepravu ČD

Jeďte na svou akci vlakem po celé ČR

., Česká republika

31.12.2018

Tento poukaz lze vyměnit pouze v pokladně Divadla Kalich, Jungmannova 9, Praha 1, za jednu vstupenku v jakékoli cenové kategorii na libovolné muzikálové / činoherní představení.
Poukaz, prosíme, uplatněte nejpozději do 20.6.2016. Možnost telefonické rezervace míst na tel. čísle: 296 245 311. Aktuální informace a program najdete na www.divadlokalich.cz.


Za ztracenou či odcizenou poukázku není poskytována jakákoli náhrada.
Při případném výběru vstupenky z nižší či vyšší cenové kategorie, než je cena tohoto poukazu, nevzniká majiteli poukazu nárok na vrácení rozdílu ani doplatek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Facebook