Tutanchamon - Jeho hrob a poklady (Dárková poukázka)

Tutanchamon - Jeho hrob a poklady (Dárková poukázka)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Poukázky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Poukázka na přepravu ČD

Jeďte na svou akci vlakem po celé ČR

., Česká republika

31.12.2017

Thajské masaže - Foot Reflexology

Platnost poukázky 1 rok

Různá místa v ČR

31.12.2017

Výstava Tutanchamon – jeho hrobka a poklady vás přenese do kouzelného světa – ocitnete se v útrobách obrovské pokladnice, objevíte nové světy a nové zázraky. Výstava proniká do všech smyslů svých návštěvníků. S pomoci nejnovějších technologií úspěšně oživuje fascinující svět zaniklého exotického impéria na Nilu.

Dárkovou poukázku na výstavu TUTANCHAMON - Jeho hrob a poklady zakoupíte v ceně základního vstupného na Všední dny nebo Víkendy + svátky.

 

Tento voucher musí být vyměněn za konkrétní termín v pokladně umístěné před vstupem na výstavu nebo v prodejním místě Rokoko na Václavském náměstí.

 

Poukázka je platná po celou dobu konání výstavy.

Upozornění: Poukázky nelze rezervovat přes internet, je možný pouze nákup.

 

Více informací o výstavě naleznete zde: www.ticketpro.cz/tutanchamon

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výstava „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ v Praze

Výstava „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ přibližuje svým návštěvníkům historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Výstava byla poprvé představena v roce 2008 v Curychu, odkud dále pokračovala do České republiky, kde ji v Brně od října 2008 do března 2009 navštívilo více než 200 000 příznivců starověkého Egypta. Od té doby výstavu navštívily téměř čtyři milióny lidí, mj. v Mnichově, Madridu, Dublinu, Bruselu, Soulu, Paříži nebo například v Amsterdamu. Nyní se v rozšířené podobě výstava opět do České republiky vrací. Od čtvrtka 28. 3. 2013 ji budou moci zájemci navštívit na Výstavišti v Praze-Holešovicích, kde výstava potrvá do konce června.

Výstava si ve svém druhém uvedení v České republice připravila pro návštěvníky několik novinek. Kromě nové inscenace pokladnice a zcela nové koncepce audio průvodce zde bude poprvé představena mimořádná expozice věnovaná Howardu Caterovi, který roku 1922 hrobku faraona Tutanchamona objevil. Jedná se o modul, který je dalším logickým krokem při rozšiřování výstavy a návštěvníkům nabízí další dosud neznámý pohled na objevení Tutanchamonovy hrobky.

Facebook