Scénický rozhovor: Tomio Okamura

Scénický rozhovor: Tomio Okamura

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

02.12.2017

Vánoční setkání s Jiřinou Bohdalovou

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lednovým hostem Scénických rozhovorů je Tomio Okamura, podnikatel a investor. Známe ho jako mluvčího Asociace cestovních kanceláří, ale také jako jednoho z investorů tv pořadu Den D. Tomio má japonské a korejské předky, ale po mamince je Čech. Ještě před několika lety prodával v jednom tokijském kině popcorn. Dnes patří k prestižním českým podnikatelům. O tom, co bylo mezi tím a jak se mu dnes žije v Praze, bude s Tomio Okamurou rozmlouvat jako vždy David Hrbek.

Více informací na www.tomio.cz

 

Facebook