Masterclassy Musicians: Mark Lettieri - kytara

Masterclassy Musicians: Mark Lettieri - kytara
Masterclass – hudební přednáška vynikajícího amerického kytaristy. Mark Lettieri Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MARK LETTIERI (USA)
Mark Lettieri je kytarista, skladatel a producent působící ve Fort Worth, TX. Vyniká v několika stylech, nahrává a vystupuje prakticky ve všech hudebních žánrech po boku méně známějších umělců stejně jako velkých hvězd. Lettieri pod svým jménem taktéž skládá a produkuje svou vlastní instrumentální hudbu.
Lettieri se narodil v San Francisco Bay Area. Poté se kvůli studiu na univerzitě přemístil do Texasu, kde se díky hraní v dallaském gospelu a na scéně R&B; v roce 2008 připojil k světové jazzové kapele Snarky Puppy. V kapele nepůsobí jen jako kytarista, nýbrž také jako hudební aranžér a skladatel. Kapela získala v průběhu času 3 ocenění GRAMMY. První z nich v kategoriích nejlepší R&B; vystoupení v roce 2014 za skladbu „Something“, na které spolupracovali s Lalah Hathaway. Další dvě ocenění získali za nejlepší album současné instrumentální hudby, v roce 2016 za album s názvem „Sylva“ a v roce 2017 za album „Culcha Vulcha“. Skupina Snarky Puppy je neustále na svém světovém turné, při kterém již zvládli vystoupit kromě Antarktidy na všech kontinentech.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook