Masterclassy Musicians: Simon Phillips - bicí

Masterclassy Musicians: Simon Phillips - bicí
Masterclass – hudební přednáška fenomenálního amerického bubeníka. Simon Phillips Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Grandhotel Ambassador Národní dům, Karlovy Vary | Zobrazit na mapě

9.8.2018 10:00 Grandhotel AMBASSADOR Národní Dům Vstupenky

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Simon Phillips je jedním z nejznámějších a nejvíce respektovaných bubeníků současnosti. Jeho styl odráží jak jeho technický talent, tak jeho smysl pro hudbu. Ať už je to rock, fúze, jazz nebo world, Simon je vždy hraje se stejnou precizností a vášní. Jeho bubnování nechybí ani emoce ani cit. Simonova profesionální hudební kariéra začala už když mu bylo dvanáct a vystupoval a nahrával se skupinou svého otce, Sida Phillipse, která se jmenovala Dixieland band. V šestnácti se připojil k londýnské produkci muzikálu „Jesus Christ Superstar“. Simon se brzy stal jedním z nejlepších londýnských bubeníků. Již po dvaceti mířila jeho kariéra ke hvězdám. K dnešnímu dni hrál a nahrával s kapelami a umělci jako jsou například: Mick Jagger, The Who, Jeff Beck, Jack Bruce, Peter Gabriel, Joe Satriani, Tears for Fears, Judas Priest, Roxy Music, Michael Schenker, Nik Kershaw, Al DiMeola, 801, Pete Townshend, Robert Palmer, Stanley Clarke, The Pretenders, Whitesnake a Dave Gilmore… a to je jen pár jmen, ten seznam je dlouhý.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook