Masterclassy Musicians: Chris Allison - bicí

Masterclassy Musicians: Chris Allison - bicí
Masterclass – hudební přednáška multi-žánrového australského bubeníka. Chris Allison Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Chris Allison

S 18 lety zkušeností za bicími měl tu čest zahrát si napříč Austrálií a vyzkoušet různé hudební žánry - od progresu k blues, free-jazzu až k punku. Hru na bicí vystudoval po boku významných australských bubeníků (především s Dr. Dave Goodman a Dr. Andy Gander a dalšími). Dokončil bakalářské studium hry na bicí na Australian Institute of Music v roce 2007. Výuka hry na bicí je jeho důležitou součástí života posledních 10 let, vzdělává studenty různého věku i pokročilostí napříč žánry a technikami. Spolupracoval ve studiu s producenty nominovanými na cenu Grammy & ARIA jako nájemný hráč, a také na svých autorských projektech. Rok 2018 mu přinesl mnoho vzrušujících příležitostí a výzev po celém světě, když byl osloven, aby doprovodil při nahrávání a turné vycházející kytarovou hvězdu Plini.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook