Masterclassy Musicians: Jakub Zytecki - kytara

Masterclassy Musicians: Jakub Zytecki - kytara
Masterclass – hudební přednáška zajímavého polského kytaristy. Jakub Zytecki Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jakub Zytecki je kytarista a producent kapely DispersE, a také solový hráč.

Jako mladý muzikant byl odchovaný na průkopnících progresivního metalu jako Dream Theater, Periphery a Animals As Leaders, a začal experimentovat většinou z hlediska zvukové produkce. Jeho hudba osciluje mezi progresivním a alternativním rockem s příměsí ambientu a elektroniky.
Spolupracoval s významnými umělci především ze scény progresivního metalu, včetně jmen jako jsou Misha Mansoor (Periphery), Rafał Piotrowski (Decapitated), Plini, David Maxim Micic. S Plinim a Davidem Maximem Micicem absolvoval na jaře roku 2017 Evropské turné. V současné době spolupracuje a Mayones Guitars.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook