Masterclassy Musicians: Adam Ben Ezra - kontrabas

Masterclassy Musicians: Adam Ben Ezra - kontrabas
Masterclass – hudební přednáška fenomenálního izraelského kontrabasisty. Adam Ben Ezra Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fenomenální kontrabasista, multiinstrumentalista a YouTube senzace, to je Adam Ben Ezra. Muž, který jako by byl na misi vyvést svůj milovaný nástroj z pozadí na výsluní, které si zaslouží. Posledních pár let dláždí novou cestu zajímavým směrem pro své řemeslo a vydobyl si jedinečnou pozici na dnešní mezinárodní hudební scéně a to nejen jako profesionální hudebník, ale i jako skladatel. Slovo multiinstrumentalista je často nadužíváno, ale v tomto případě nenajdete výstižnější pojmenování – Adam začal hrát na housle v pěti a kytaru vzal do ruky v devíti. Během let přidal do svého repertoáru také klavír, klarinet, oud, flétnu a cajón. Na většinu těchto nástrojů se učil sám. Ovšem v šestnácti se poprvé setkal s kontrabasem a to změnilo jeho život, protože se do tohoto nástroje a jeho zvuku okamžitě zamiloval.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook