Masterclassy Musicians: Simon Grove - basová kytara

Masterclassy Musicians: Simon Grove - basová kytara
Masterclass – hudební přednáška nadějného australského baskytaristy. Simon Grove Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Simon Grove
Tento kytarista pochází ze Sydney v Austrálii a je mu 29 let. Na baskytaru hraje 16 let. Získal bakalářský titul na Australian Institute Of Music (AIM) v oboru současná hudba. Již během studia na AIM začal pracovat na projektech jako je The Helix Nebula, a později také na Instrumental. Rychle ho začala bavit hudební produkce a začal spolupracovat s kapelami a umělci. Přitom zároveň soukromě učil studenty bez ohledu na věk nebo úroveň dovedností. Po několika letech, když začal jako již zkušený baskytarista dostávat více a více nabídek na spolupráci, dostal nabídku také od australského kytaristy Pliniho a dalších velkých jmen na progresivní metalové scéně. To si rychle vyžádalo jeho plnou pozornost, proto se rozhodl přestat učit a vydat se místo toho na turné a produkovat hudbu na plno. Od té doby objel svět jako baskytarista s Plini (Austrálie), Nick Johnston (Kanada), David Maxim Micic (Srbsko), Intervals (Kanada) a dalšími. Dělal také producenta pro Plini, Owane, Intervals, The Helix Nebula, Scoredatura, Instrumental (adj.) a další.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook