Masterclassy Musicians: Plini - kytara

Masterclassy Musicians: Plini - kytara
Masterclass – hudební přednáška fenomenálního australského kytaristy. Plini Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PLINI je nezávislý sólový umělec a kytarista ze Sydney v Austrálii. Skládá, nahrává a produkuje vlastní směr v instrumentálním progresivním rocku, a to přímo ze svého domácího studia. Jeho debutovému albu „HANDMADE CITIES“ (2016) se dostalo velkého uznání. Světový kytarista STEVE VAI toto album označil za možná nejlepší instrumentální kytarový počin současnosti. V roce 2016 byl PLINI také zařazen mezi 10 nejlepších kytaristů podle MUSICRADAR. Kromě svého vlastního portfolia (album, trilogie EP a mnoho singlů), Plini hostuje a nahrává sóla pro různé umělce z celého světa, včetně SKYHARBOR (India), INTERVALS (Kanada), NOVELISTS (Francie), DAVID MAXIM MICIC (Srbsko), MODERN DAY BABYLON (Česká Republika) a další. Také vydal dva singly pro charitu „KO KI“ (2014) a „EVERY PIECE MATTERS“ (2016), který vydělal kolem $10,000 na poskytnutí útočiště a udržitelného bydlení pro komunity žijící v chudobě v Kambodži.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook