Masterclassy Musicians: David Maxim Micic - kytara

Masterclassy Musicians: David Maxim Micic - kytara
Masterclass – hudební přednáška vynikajícího srbského kytaristy. David Maxim Micic Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

David Micic (celým jménem David Maxim Micic) se narodil 5. května roku 1990 ve městě Dubrovník v Chorvatsku. Micic ovládá hned několik hudebních nástrojů, zejména pak kytaru a klávesy. Dále je skladatelem a producentem, který nezávisle a úspěšně zvládá svou poměrně unikátní hudební značku progresivního rocku a to vše ze skromného hudebního studia v ložnici ve městě Bělehrad v Srbsku. Micic je taktéž hlavním kytaristou, skladatelem a producentem kapely Destiny Potato. Jeho talent a nadšení pro hudbu objevil Kornelije Kovac, jeden z nejvýznamnějších srbských (dříve jugoslávských) lidí tamní hudební scény. Tato skutečnost pomohla Davidovi k řadě prací, spoluprací a celkově k větší medializaci. Jednou z těch významnějších spoluprací byl jeho podíl na skladbě umělce Laza Ristovksi “Drvo Zivota” (“The Tree of Life”).

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook