Masterclassy Musicians: Emmanuelle Caplette - bicí

Masterclassy Musicians: Emmanuelle Caplette - bicí
Masterclass – hudební přednáška úspěšné kanadské bubenice. Emmanuelle Caplette Vám představí svoji hudbu, technické vybavení a předvede své postupy pro cvičení a skládání hudby.

Termíny a místa konání:

Bližší informace o kurzech a festivalu MUSICIANS naleznete na www.musicians.education

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Emmanuelle Caplette
V posledních letech Emmanuelle vystoupila na několika významných hudebních festivalech zaměřených na bicí (v LA, Montrealu, Adam’s Drumworld v Holandsku, na Franktfurtském Musikmesse, La Rioja ve Španělsku, Drum Ladies fest v Itálii, Taipei International Drum Camp , The Bag Show ve Francii), a také vedla workshopy v Kanadě a Evropě.

Web: www.musicians.education

Fotky a videa

Facebook