TEDxPrague 2017: Krásný nový svět

Inspirativní vzdělávací konference, která propojuje myšlenky hodné šíření napříč všemi kontinenty.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha 8 | Zobrazit na mapě

4.11.2017 09:30 Forum Karlín Praha Vstupenky

čas události: 9.30 - 18.30

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Podívejte se s námi do minulosti, přítomnosti i do budoucna. Zažijte Krásný nový svět v jeho netušených podobách na vlastní kůži.

Svět se dnes mění rychleji než kdy předtím. Nové technologie prostupují naše životy a nenápadně mění naši každodennost. To, co vypadalo před třiceti lety jako vzdálená budoucnost, je dnes tady. O jakémkoli tématu diskutovat odkudkoliv, kdykoliv a s kýmkoliv na světě, ale současně se ze soukromí stal problematický pojem, druh na vymření. Umíme měnit DNA rostlin a díky tomu zvyšovat zemědělskou produkci, ale neumíme globálně kontrolovat, kdo a jak bude s DNA manipulovat. Nabízí se nám nové pracovní příležitosti a rozvoj, ale kvůli automatizaci mizí desítky profesí a čeká nás pravděpodobně zásadní proměna společnosti.

Je možné oddělit pozitivní přínosy technologického vývoje od jejich rubu? Dokážeme jako lidstvo technologický vývoj kontrolovat nebo se stáváme jeho obětí? Jak se s rychlou změnou vyrovnat v našich osobních životech? A co bychom měli dělat jako společnost? Na všechny tyto otázky se pokusíme na TEDxPrague 2017 najít odpovědi. Přijďte si pro ně a staňte se součástí víru inspirativních myšlenek, které na jeden den zaplní Forum Karlín.

Řečníci: Můžete se těšit na 15 inspirativních vystoupení, potvrzení jsou: Kevin Warwick, Kateřina Nováková, Pavel Kysilka, Zuzana Labudová, Sugandho, Jan Školník, Filip Tylš a další.

Fotky a videa

Facebook