Přednáška Jeho Svatosti dalajlamy – Sekulární etika

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

03.02.201805.05.2018

Jakub Vágner: Kongo-expedice do posledni perly Afriky

Na Karmeli, Mladá Boleslav

08.02.2018

Jeho Svatost 14. dalajlama vystoupí na přednášce s názvem „Sekulární etika“ během své návštěvy Prahy v říjnu 2016. Přednáška u příležitosti 20. výroční konference Forum 2000.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením doporučujeme, abyste se dostavili s předstihem. Sál se otevře v 11:30.

 

Slevy

ZTP/P zakoupíte v našich autorizovaných prodejních místech. Upozornění: Lucerna není bezbariérová.

DĚTI do 3 let zdarma bez nároku na sedadlo. Od 3 let bez možnosti slev.

 

Rezervace a bankovní převody nejsou na tuto akci povoleny. Vstupenky lze uhradit prostřednictvím platební karty nebo online převodem. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tibetský duchovní vůdce Jeho Svatost 14. dalajlama vystoupí v pražském paláci Lucerna na přednášce „Sekulární etika“. Přednáška se uskuteční ve středu 19. října 2016. Přednáška se uskuteční v angličtině a bude konsekutivně tlumočena do češtiny. Jeho Svatost dalajlama vystoupí i v rámci konference Forum 2000, která se v Praze uskuteční ve dnech 16. až 19. října 2016.

Facebook