Debata s osobnostmi: Michal Dvořák - Karel Janeček

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

03.02.201805.05.2018

Jakub Vágner: Kongo-expedice do posledni perly Afriky

Na Karmeli, Mladá Boleslav

08.02.2018

V rámci veletrhu EDUCA MYJOB LIBEREC 2015 se ve čtvrtek 15.10.2015 uskuteční v liberecké Home Credit Areně Debata s osobnostmi. Během večera vystoupí dvojice úspěšných a inspirativních osobností - Karel Janeček a Michal Dvořák.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V rámci veletrhu EDUCA MYJOB LIBEREC 2015 se ve čtvrtek 15. října uskuteční v liberecké Home Credit Areně Debata s osobnostmi. Během večera vystoupí dvojice úspěšných a inspirativních osobností - Karel Janeček a Michal Dvořák. Karel Janeček je úspěšný český matematik, pedagog, podnikatel a tvůrce inovativního hlasovacího systému D21. Druhým hostem veřera pak bude Michal Dvořák, zakládající člen skupiny Lucie, autor projektu Vivaldianno, skladatel, textař, producent s amatérský sochař. Celým večerem bude provázet moderátor Lukáš Váňa. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely.

Facebook