Debata s osobnostmi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

03.02.201805.05.2018

Jakub Vágner: Kongo-expedice do posledni perly Afriky

Na Karmeli, Mladá Boleslav

08.02.2018

Dalibor Dědek – zakladatel společnosti Jablotron, filantrop, Jan Pirk – kardiochirurg, přednosta IKEMu, Petra Procházková – válečná reportérka. Výtěžek z akce bude věnován občanskému sdružení Berkat – na podporu transplantace očních rohovek nemocných dětí v Afghánistánu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dalibor Dědek – zakladatel společnosti Jablotron, filantrop
Jan Pirk – kardiochirurg, přednosta IKEMu
Petra Procházková – válečná reportérka

 

V rámci veletrhu EDUCA MYJO LIBEREC 2014 se ve čtvrtek 16. října uskuteční ve VIP Restauraci v liberecké Tipsport areně Debata s osobnostmi

Během večera vystoupí trojice úspěšných a inspirativních osobností - Dalibor Dědek, Jan Pirk a Petra Procházková, kteří představí své životní příběhy a odhalí více o jejich cestě k úspěchu.

Debatu zahájí jeden z nejúspěšnějších českých podnikatelů Dalibor Dědek. "Stačí se nebát snít a mít sílu k realizaci snů. Každá velká věc někdy startovala z nuly,“ říká Dalibor Dědek, který se nebrání inovacím a netradičním postupům, svoje zabezpečovací zařízení a elektroniku vyváží do 80 zemí světa. Koupil halu bezdomovcům, v Jablonci nad Nisou zaplatil nasvícení nebezpečných přechodů, otevřel nekuřáckou restauraci, zrekonstruoval slavnou Prezidentskou chatu v Jizerských horách. Inspirativní dříč, vizionář a filantrop a majitel Jablotronu - to vše a mnohem víc je Dalibor Dědek.

Druhým úspěšným mužem je světově uznávaný kardiochirurg Jan Pirk. Přednosta Kardiocentra pražského IKEM provádí na 250 operací srdce ročně včetně desítek úspěšných transplantací. Kromě medicíny patří k jeho koníčkům ještě sport, především běhání, triatlon či jachting. Za Lékařský Triklub Praha běhá maratón, půlmaratón, závod na 10 km a ostatní závody. Veřejnosti je známý jako skromný  muž s motýlkem na krku.

rojici uzavírá humanitární pracovnice a novinářka Petra Procházková, která se stala se známou především svým zpravodajstvím z válečných konfliktů, které vznikly po rozpadu Sovětského svazu na Kavkaze. Spolu s Janou Hradilkovou založila v roce 2001 občanské sdružení Berkat, které pomáhá dětem, ženám a dalším v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v České republice. Za svou novinářskou i humanitární práci získala řadu ocenění, včetně Medaile Za zásluhy z rukou prezidenta Havla.

 

Výtěžek z akce bude věnován občanskému sdružení Berkat – na podporu transplantace očních rohovek nemocných dětí v Afghánistánu.

Facebook