Inspirační Fórum Praha - Karel Vachek

Inspirační Fórum Praha - Karel Vachek

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

02.12.2017

Český režisér, malíř a básník. Jeden z nejoriginálnějších českých režisérů filmuje již půl století. Za snímek Spřízněni volbou o prezidentské volbě v roce 1968 získal na festivalu Berlinale Zlatou kameru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čtvrtek 15. 5. 2014 KAREL VACHEK

Český režisér, malíř a básník

Jeden z nejoriginálnějších českých režisérů filmuje již půl století. Za snímek Spřízněni volbou o prezidentské volbě v roce 1968 získal na festivalu Berlinale Zlatou kameru. Většinu 70. a 80. let strávil jako politicky nepřijatelná osoba zčásti v dělnických profesích a zčásti v emigraci. Po revoluci postupně realizoval rozsáhlou filmovou tetralogii Malý kapitalista. Je vedoucím katedry dokumentární tvorby FAMU, svými filmy i tvůrčími postoji zásadně ovlivnil a stále ovlivňuje celou řadu nastupujících tvůrců.

Na veřejné diskuzi bude promítat ukázky ze svých filmů a pouštět výběr ze své sbírky vinylových desek.

Facebook