Inspirační Fórum Praha 2014 - permanentka

Inspirační Fórum Praha 2014 - permanentka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

03.02.201805.05.2018

Jakub Vágner: Kongo-expedice do posledni perly Afriky

Na Karmeli, Mladá Boleslav

08.02.2018

Výhodný nákup

Cena: Viz. níže

Kdy: 12.5.2014 - 15.5.2014

Po tři večery se setkejte s výraznými osobnostmi současnosti.

PŘEDPRODEJ:

99 Kč permanentka na 3 večery + dárek na místě

50 Kč jednorázové vstupné

NA MÍSTĚ:

199 Kč permanentka na 3 večery + dárek na místě

90 Kč dospělí

70 Kč studenti, učitelé, důchodci

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

INSPIRAČNÍ FÓRUM PRAHA 2014 – JI.HLAVA NA JAŘE!

Po tři večery se setkejte s výraznými osobnostmi současnosti. 
Kurátory projektu jsou režisér a producent Filip Remunda a ředitel Ji.hlavy Marek Hovorka.

Po třech letech při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava poprvé na jaře v Praze! 

Inspirační fórum Praha je pořádané Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Ji.hlava od roku 2011.

Inspirační fórum je otevřená platforma pro promýšlení podstatných témat dneška a je postaveno na multidisciplinárním základu, kdy jeho tři hlavní řečníci reprezentují různé oblasti poznání - ať již jde o přírodní či společenské vědy, umění, byznys či svět médií. Předností tohoto projektu je, že se společně setkají lidé, kteří obvykle vystupují jen na oborově profilovaných a uzavřených fórech.

Ve dnech 12. – 16. 5. Vás tímto zveme na inspirativní otevřené diskuze s hosty Inspiračního fóra Praha 2014.

Vždy od 19 hod ve velkém sálu Novoměstské radnice - Karlovo náměstí 23/1, Praha 2

Doprovodný hudební program ve spolupráci s Café Neustadt !

 

 Pondělí 12. 5. 2014 VITALIJ JAROŠEVSKIJ

Vitalij Jaroševskij působí jako zástupce šéfredaktora ruského opozičního listu Novaja Gazeta.

Rodák z Jekatěrinburgu se v sedmdesátých letech s rodinou přestěhoval do Moskvy, kde vystudoval žurnalistiku. Krátce poté zamířil do Prahy, s níž spojil podstatnou část svého života. Vystudoval Karlovu univerzitu a v letech 1981 až 1993 pracoval jako korespondent pro agenturu TASS v Praze. Tady byl také v roce 1989 očitým svědkem událostí spojených se Sametovou revolucí, které v něm zanechaly hlubokou stopu. Po roce 1993 pracoval pod vedením věhlasného redaktora a novináře Jegora Jakovleva pro týdeník Obšaja Gazeta.

Jaroševskij, podle nějž „novinařina není jenom práce, ale přirozená součást života, která mu dodává smysl,“ je hrdý na to, že se oba jeho synové rovněž věnují zpravodajské profesi. Jeden působí v televizi, druhý v agentuře RIA-Novosti; jeho snacha spolupracuje s moskevskou pobočkou agentury Reuters.


Středa 14. 5. 2014 DAMIR NIKŠIĆ

Damir Nikšić – konceptuální umělec a spoluzakladatel umělecké skupiny Maxumin – se narodil v roce 1970 v Bosně a Hercegovině. Při svých studiích, v nichž se zaměřil na dějiny umění a nové výtvarné žánry, prošel univerzitami v Miláně, Bologni i Sarajevu. Nyní žije a tvoří ve Stockholmu.

Věhlas si získal sedmiminutovým videem „If I Wasn’t Muslim“ z roku 2005, ve kterém se coby rodilý Bosňan zpovídá ze svých vášní i pocitů rozervanosti. Jeho tvorba je založena na vlastních vzpomínkách a snech, do velké míry ovlivněných válečnými událostmi v rodné Bosně a Hercegovině. Vyjadřuje se především prostřednictvím videí, instalací a performancí, které jsou často věnovány orientálním vlivům v kulturním a mezikulturním kontextu.

Nikšić rovněž působí jako zpěvák v R&B kapele „Sing Sing“. Jeho multidisciplinární díla dokumentující jeho etnickou rozpolcenost byla vystavována v USA i v Evropě, včetně 50. bienále v Benátkách.

 

Čtvrtek 15. 5. 2014 Třetí host je překvapením pro návštěvníky

Facebook