TUTANCHAMON - Komentované prohlídky a přednášky

V rámci výstavy „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ se v Praze uskuteční série výjimečných přednášek se světovými odborníky na téma starověkého Egypta a témat s tímto spojených. Zároveň jsme pro vás připravili sérii komentovaných prohlídek naší výstavy! Přijďte si užít výstavu včetně živého výkladu!

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY:

Připravili jsme pro Vás sérii komentovaných prohlídek naší výstavy. Přijďte si užít výstavu včetně živého výkladu. Vašimi průvodci budou: Pavel Onderka , Vlastimil Vrtal ,Jana Mynářová

Kapacita každé komentované prohlídky je pouze 25 osob.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komentované prohlídky

Připravili jsme pro Vás sérii komentovaných prohlídek naší výstavy! Přijďte si užít výstavu včetně živého výkladu!

Vašimi průvodci budou:

Pavel Onderka
Egyptolog a afrikanista.
Od roku 2003 pracuje v Národním muzeu – Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur. Účastní se a vede archeologické výzkumy v Súdánu (Wad Ben Naga) a Egyptě (Station de repos, katastr Údolí králů). Je autorem řady výstav a publikací.

Vlastimil Vrtal
Egyptolog a klasický archeolog.
Od roku 2009 se účastní na archeologických výzkumech v Súdánské republice (Wad Ben Naga), od roku 2011 potom v rámci svého zaměstnání v Národním muzeu – Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur.

Jana Mynářová
Vystudovala egyptologii a klínopis na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde od roku 2001 působí jako vědecký pracovník. Specializuje se zejména na vztahy Egypta a Předního východu ve 2. tisíciletí př. n. l., společenský a historický vývoj Egypta v době Nové říše a periferní akkadštinu.

Kde:

  • Výstaviště, U Výstaviště 67, Praha 7

Web: http://www.tut-vystava.cz

Facebook