Tutanchamon - Jeho hrob a poklady: Přednáška Dr. Pavel Onderka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tanec ve tmě

Galerie Art Space, Praha 1

03.02.201805.05.2018

Jakub Vágner: Kongo-expedice do posledni perly Afriky

Na Karmeli, Mladá Boleslav

08.02.2018

Cena: 150 Kč

Služebníci v Místě pravdy: stavitelé královských hrobek v Údolí králů Přednáška o tom, jak se stavěly hrobky egyptských panovníků v Údolí králů, a o životě řemeslníků – služebníků v Místě pravdy –, kteří byli za stavbu královských hrobek odpovědní.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Služebníci v Místě pravdy: stavitelé královských hrobek v Údolí králů

Přednáška o tom, jak se stavěly hrobky egyptských panovníků v Údolí králů, a o životě řemeslníků – služebníků v Místě pravdy –, kteří byli za stavbu královských hrobek odpovědní.

Nedaleko Údolí králů se ve skrytém zákoutí thébské nekropole nacházela starověká vesnice dnes známá pod moderním jménem Dér el-Medína. Zde po staletí žily rodiny královských řemeslníků odpovědných za stavbu hrobek panovníků Nové říše (1543–1069 př. n. l.). O této výjimečné komunitě a stavbě královských hrobek se nám do dnešních dob dochovalo nepřeberné množství pramenů.

Fotky a videa

Facebook