Letní kino na Občanské plovárně

Letní kino na Občanské plovárně
Provoz letního kina je zahájen již ve čtvrtek 24.06. a promítat se bude pod širým nebem na širokoúhlé plátno o šířce přes 10 metrů až do prvního zářijového týdne.

Letní kino nabídne i kromě sezení v zahradě i velké zahradní postele, k odpočinku vleže.

 

Nejbližší spojení MHD: metro Malostranská / 5 minut pěší chůze/ tram. č. 17,12  Čechův most. 

 

 

Začátky představení do konce července jsou vždy od 21:30 hod.

V srpnu od 21:00 a v září již od 20:30 hodin / promítá se za každého počasí /

Vstupné 95,-Kč

Vstupenky k dostání na místě, půl hodiny před zahájením a v předprodejních sítích Ticketpro.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stejně jako v loňském roce i letos, se mohou těšit Pražané a návštěvníci Prahy opět na zajímavé filmové tituly, které přináší Letní kino na Občanské plovárně.

Provoz letního kina je zahájen již ve čtvrtek 24.06. a promítat se bude pod širým nebem na širokoúhlé plátno o šířce přes 10 metrů až do prvního zářijového týdne.

Návštěvníci letního kina se mohou těšit na lákavé novinky z české kinematografie, stejně tak na úspěšné zahraniční tituly, které byly vybírány speciálně pro letní teplé večery.

Letní kino nabídne hostům kromě posezení v rozlehlé zahradě, také poležení na velkých zahradních postelích nebo stánek s občerstvením. Před nebo po kině je možné si vychutnat dobrou večeři v Restauraci Občanské plovárny spolu s atraktivním posezením na terasách přímo u vody s výhledem přes řeku na Staré Město pražské. A komu to stačit nebude může o víkendových večerech pokračovat v Music Clubu na taneční párty viz. program klubu na www.obcanskaplovarna.cz .

Letní kino Občanská plovárna promítá filmy pod širým nebem v rámci Pražského filmového léta za podpory Českého rozhlasu Regina, DP hl. m. Prahy a ÚMČ Praha 8. http://www.rozhlas.cz/regina/aktualne/_zprava/740164

Kde:

  • Občanská plovárna, U Plovárny 8, Praha 1

Pořadatel: http://www.obcanskaplovarna.cz

Fotky a videa

Facebook