Hudební festival Znojmo: Marguerite

Hudební festival Znojmo: Marguerite

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kino. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Playstation Noc reklamožroutů

Praha a Brno

02.03.201808.03.2018

The Pirates Of The Caribbean

Live in Concert

DRFG Arena, Brno

10.06.2018

Koprodukční film Francie, Česka a Belgie představuje Paříž dvacátých let. Marguerite Dumont je milovnice hudby a opery. Léta zpívá pro své hosty. Jenže zpívá zoufale falešně a nikdo jí nikdy neřekl pravdu.

sleva na Senior pas 10 %, sleva pro držitele průkazu ZTP/P 50 %Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koprodukční film Francie, Česka a Belgie představuje Paříž dvacátých let. Marguerite Dumont je milovnice hudby a opery. Léta zpívá pro své hosty. Jenže zpívá zoufale falešně a nikdo jí nikdy neřekl pravdu. Vše se zkomplikuje, když se rozhodne zazpívat před skutečným publikem, v pařížské Opeře. Hlavní roli ztvárnila francouzská herečka Catherine Frot, která za ni získala Césara. Na hudbě k filmu, který se natáčel například ve Vinohradském divadle v Praze, se podílel soubor Czech Ensemble Baroque.

Facebook