Autokino Plzeň

Autokino Plzeň

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kino. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Playstation Noc reklamožroutů

Praha a Brno

02.03.201808.03.2018

The Pirates Of The Caribbean

Live in Concert

DRFG Arena, Brno

10.06.2018

VIP vstupenka opravňuje držitele ke vstupu do VIP sekce Autokina Plzeň v označených prostorách.

V rámci VIP vstupenky je zajištěna cateringová služba, která je k dispozici 60 minut před zahájením projekce, v průběhu projekce a 30 minut po ukončení. Nabízí jídlo v hodnotě 100 Kč, teplé a studené nápoje v hodnotě 100 Kč, alkoholické nápoje v hodnotě 100 Kč. Držitel vstupenky obdrží závěsný odkládací stolek na občerstvení. V případě deště jsou k dispozici deštníky na pohyb po areálu parkoviště. Nejlukrativnější místa k zaparkování Vašeho vozu, v případě chladného počasí propůjčení přikrývek a polštářků či propůjčení elektrotopného tělesa na vyhřátí Vašeho vozidla bez nastartování. V rámci VIP CLUB car je možné bavit se se svými přáteli nebo obchodními partnery ve vyhrazeném prostoru patrového autobusu s vyvedený zvukem. VIP vstupenka opravňuje držitele k přístupu do VIP sociálního zařízení v prostoru parkingu.

 

VIP vstupenka není datovaná na přesná představení a je ji možno využít pro jakékoli představení v rámci sezóny Autokina Plzeň 2016.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Fotky a videa

Facebook