Viliam Poltikovič: V objetí dalajlamy

Viliam Poltikovič: V objetí dalajlamy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kino. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Playstation Noc reklamožroutů

Praha a Brno

02.03.201808.03.2018

The Pirates Of The Caribbean

Live in Concert

DRFG Arena, Brno

10.06.2018

Viliam Poltikovič: V objetí dalajlamy aneb O přátelství Václava Havla s Dalajlamou. Promítání a diskuze s režisérem filmu ku příležitosti výročí úmrtí Václava Havla. Dále film Duše východu I- od Buddhy k dalajlamovi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Viliam Poltikovič: V objetí dalajlamy aneb O přátelství Václava Havla s Dalajlamou

Promítání a diskuze s režisérem filmu ku příležitosti výročí úmrtí Václava Havla. Dále film Duše východu I- od Buddhy k dalajlamovi. Viliam Poltikovič je režisér, který se celoživotně věnuje točení dokumentů zejména s duchovní tematikou. Procestoval téměř všechny kontinenty, navštívil mnoho míst, která označujeme jako posvátná, setkal se s místními lidmi a prostřednictvím svých snímků tak pomáhal a pomáhá českému divákovi rozšiřovat si obzory na poli duchovní tematiky. Promítání filmu o přátelství Václava Havla s Dalajlamou je vyjádřením pocty Václavu Havlovi u příležitosti čtvrtého výročí jeho úmrtí. Následovat bude beseda.

Facebook