Prague Boats

Prague Boats
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Plavby na lodích a parnících Prahou

Jsme největší lodní společnost v Praze, která jako jediná poskytuje plavby historickými parníky. Proplujte s námi Prahou na luxusních, plně klimatizovaných lodích se vším komfortem. Nabízíme celoročně každodenní pravidelné plavby Prahou: hodinové, dvouhodinové, dvouhodinové se zákuskem, plavby s obědem a projížďky s večeří.  Lodní lístky na pravidelné plavby Prahou. Zajišťujeme privátní exklusivní plavby speciálně na Vaše přání (oslavy, svatby, párty, konference, firemní večírky, hudební a kulturní produkce, Praha-vyhlídkové plavby Prahou na parníku a lodí, jazzboat, školní výlety, Valentýnské  romantické plavby, vyhlídkové projížďky, promoce, tiskové konference, školení, vánoční večírky, Silvestrovské plavby, teambuilding, grilování, okružní plavby, jazzové večery, firemní akce, dárkové poukazy). Provozujeme parníky v Praze, salonní motorové lodě, ale i malé lodě pro menší skupiny i jednotlivce. Jsme připraveni splnit jakýkoliv požadavek, stačí si jen vybrat parníky na Vltavě.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Web pořadatele: http://www.evd.cz/

Kde:

  • Přístaviště u Čechova mostu, Dvořákovo nábřeží, Praha 1

Facebook