Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Akce:

Night of Warriors XIII

24. 3. 2018 se opět otevřou brány tradičního galavečera bojových sportů Night of Warriors, který se v liberecké Home Credit Aréně koná již po třinácté.

Home Credit Arena, Liberec

24.03.2018

Výhodný nákup

Tour skupiny ŠKWOR – Uzavřenej Kruh

V roce 2018 kapela vyrazí na své dosud největší halové turné

Home Credit Arena, Liberec

13.04.2018

Výhodný nákup

Muzikál Shrek

Muzikálový Shrek, to je velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že Shrek Musical je divadelní show, kterou stojí za to vidět! Shrek Musical je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Home Credit Arena, Liberec

05.05.2018

Romantický muzikál DUCH

Muzikál Duch vyráží na turné. Muzikálová verze zachovává původní syžet, který umně kombinuje milostný příběh s komediálními a dramatickými prvky...

Home Credit Arena, Liberec

22.05.2018

ZRUŠENO

Děti ráje

Nejúspěšnější český muzikál DĚTI RÁJE vyráží znovu na turné po českých městech!

Home Credit Arena, Liberec

07.11.2018

Sněhurka na ledě

V právě připravovaném muzikálu Sněhurka na ledě zažije Česká republika poprvé unikátní spojení ledové show, vzdušné akrobacie a živé hudby. V hlavní mužské roli této pohádky se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky.

Home Credit Arena, Liberec

17.11.2018

Madagaskar – muzikál

Muzikálová show MADAGASKAR

Home Credit Arena, Liberec

24.11.2018

Alexandrovci European Tour 2019

Největší turné ALEXANDROVCŮ k 90. výročí souboru. 130 účinkujících na jednom jevišti. Nová výroční show, kterou si nesmíte nechat ujít.

Home Credit Arena, Liberec

20.05.2019

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru.

Home Credit Arena je domovským stánkem progresivního hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který pravidelně bojuje o nejvyšší příčky extraligy ledního hokeje.

Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Kde:

  • Home Credit Arena, Jeronýmova 494/20, Liberec

Web: http://www.sportparkliberec.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/homecreditarena/

Fotky a videa

Facebook