Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Akce:

Děti ráje

Nejúspěšnější český muzikál DĚTI RÁJE vyráží znovu na turné po českých městech!

Home Credit Arena, Liberec

07.11.2018

Sněhurka na ledě

V právě připravovaném muzikálu Sněhurka na ledě zažije Česká republika poprvé unikátní spojení ledové show, vzdušné akrobacie a živé hudby. V hlavní mužské roli této pohádky se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky.

Home Credit Arena, Liberec

17.11.2018

Madagaskar – muzikál

Muzikálová show MADAGASKAR

Home Credit Arena, Liberec

24.11.2018

Bílí Tygři - permanentka sezóna 2018/2019

Home Credit Arena, Liberec

31.12.2018

domácí utkání

Alexandrovci European Tour 2019

Největší turné ALEXANDROVCŮ k 90. výročí souboru. 130 účinkujících na jednom jevišti. Nová výroční show, kterou si nesmíte nechat ujít.

Home Credit Arena, Liberec

20.05.2019

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru.

Home Credit Arena je domovským stánkem progresivního hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který pravidelně bojuje o nejvyšší příčky extraligy ledního hokeje.

Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Kde:

  • Home Credit Arena, Jeronýmova 494/20, Liberec

Web: http://www.sportparkliberec.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/homecreditarena/

Fotky a videa

Facebook