Festival vědeckých filmů

Festival vědeckých filmů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Václav Postránecký

ZMĚNA TERMÍNU

Kulturní dům, Šternberk

23.11.2017

Ivan Mládek a Banjo Band

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.11.2017

Příroda, zdravé potraviny, vinařství, rozmanitost, život. Tato a řada dalších spřízněných témat rezonuje v pečlivě vybrané kolekci mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tematikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LIFE SCIENCES FILM FESTIVAL - FESTIVAL VĚDECKÝ FILMŮ

Příroda, zdravé potraviny, vinařství, rozmanitost, život. Tato a řada dalších spřízněných témat rezonuje v pečlivě vybrané kolekci mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tematikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje – Life Sciences Film Festivalu. Jeho čtvrtý ročník, který se odehraje mezi 13. a 17. říjnem, poprvé expanduje z půdy České zemědělské univerzity do centra Prahy!

Preview festivalu se odehraje v prostorách Městské knihovny v Praze, a to už 10. října.

Nečekejte žádnou didaktiku nebo nudu - řada snímků se pohybuje na ostří investigativy, thrilleru nebo dramatu. Ať jde o špinavý byznys s lidským zdravím, ekologické katastrofy nebo naopak pozitivní příklady souznění farmářů a zemědělců s přírodou. Pokud očekáváte od návštěvy kina zážitek vymykající se vaší dosavadní zkušenosti, Life Sciences Film Festival je správným tipem na říjnový večer.

Více na www.lsff.cz.

RADIO OŘECHOVKA UVÁDÍ LIFE SCIENCES FILM FESTIVAL Ester Kočičková, Olaf Lávka, Kolopějka Vděčná a Lucian Krutomluv. Legendární sestava moderatizátorů Vás pozve na 4. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tématikou zemědělství a potravinářských věd.

Facebook