Manowar - King of Metal MMXIV World tour 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Novinky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Multimedialní výstava BOSCH Oživené vidění

Výstaviště Praha Holešovice, Praha

19.01.201805.05.2018

Postel hospoda kostel

Talk show Zbigniewa Czendlika

Městská knihovna, Praha 1

07.02.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude zvyšovat

METALOVÍ BOJOVNÍCI MANOWAR ZAHRAJÍ V LEDNU V OSTRAVĚ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

METALOVÍ BOJOVNÍCI MANOWAR ZAHRAJÍ V LEDNU V OSTRAVĚ

Heavy metalová legenda Manowar ohlásila nové lednové datum na světovém turné Kings Of Metal MMXIV, které se nese v duchu 25. výročí vydání jednoho z nejdůležitějších alb heavy metalové historie Kings Of Metal. Kapela Manowar se rozhodla rozšířit první část svého turné v roce 2015 o vystoupení v Ostravě, které bude jediným v České republice, na Slovensku a Polsku. Manowar dokáží svou oddanost pravému heavy metalu a českým fanouškům v pondělí 12. ledna 2015 v ostravské ČEZ ARÉNĚ.
"Jsme nadšeni, že se nám podařilo najít termín a mohli jsme tak přidat koncert také v České republice, kde máme spoustu věrných fanoušků" Prohlásil baskytarista a leader kapely Joey DeMaio. "V tuto chvíli jsme v nahrávacím studiu a jsme připraveni vyrazit znovu na turné a podělit se s fanoušky o pravou metalovou energii."
Na turné s názvem Kings Of Metal MMXIV World Tour chtějí dát Manowar možnost svým fanouškům oslavit 25. výročí vydání svého průlomového a nejprodávanějšího alba Kings Of Metal.
Kapela Manowar neodmyslitelně patří k základním stavebním kamenům a průkopníkům heavy metalu. Svou hudební kariéru postavili na oddanosti žánru a nezaměnitelné skladbě svých písní. Kapela získala nespočet ocenění, absolvovala jako headliner více než 35 světových turné a zahrála si na těch nejvýznamějších světových metalových festivalech. Manowar se mohou pyšnit neobyčejnou oddaností svých fanoušků, kterým jako poděkování natočili v roce 2009 baladu Father z alba Thunder In The Sky v 18 jazycích.
V roce 2012 Manowar natočili své již dvanácté studiové album s názvem The Lord Of Steel, které bylo v recenzích označováno jako "brutální a nespoutané". Zatím posledním vydaným počinem Manowaru bylo 2 CD Kings Of Metal MMXIV Silver Edition z roku 2014 se zbrusu novými nahrávkami legendárního alba Kings Of Metal a spoustou dalších obrazových a multimediálních vychytávek.
Manowar v nedávné době začali pracovat na dalším dosud nepojmenovaném albu, které bude dokončeno po návratu z turné v lednu 2015, které čítá vystoupení v Německu, Švýcarsku a České republice.

Fotky a videa

Facebook