2Mandysdjs dj set (BE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Cena: 441 Kč

Kdy: 27.2.2015

Hey boy, hey girl, 2ManyDJs, here we go! Rok 2015 teprve začal a už zde máme kandidáta na klubovku roku. 27.2.2015se představí belgický projekt 2ManyDJs známý také pod svou live verzí Radio Soulwax. Bude to noc, kdy nám 2ManyDJs dokáží, že hranice mezi hudebními styly jsou přežitek a provedou nás rockovou a elektronickou historií tak, jak jste to ještě neslyšeli.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hey boy, hey girl, 2ManyDJs, here we go!

Rok 2015 teprve začal a už zde máme kandidáta na klubovku roku. 27. února se představí belgický projekt 2ManyDJs známý také pod svou live verzí Radio Soulwax. Od Beethovena přes MGMT, Blur až po Chemical Brothers nebo LCD Soundsystem. Bude to noc, kdy nám 2ManyDJs dokáží, že hranice mezi hudebními styly jsou přežitek a provedou nás rockovou a elektronickou historií tak, jak jste to ještě neslyšeli.

 Pokud existuje někdo, kdo má v "dj bagu" klasiku, rockové hymny, popové vypalovačky a to nejzajímavější z elektronické hudby, jsou to právě bratři David and Stephen Dewaele z belgického Gentu. I když sami styly neuznávají, jejich vystoupení už by si svou samostatnou škatulku zasloužilo. Preciznost a především drzost s jakou míchají notoricky známé melodie, basové linky nebo třeba jen acapelly s vlastními remixy a edity skladeb překvapí a pobaví i ty nejotrlejší hudební fanoušky.

Projekt Soulwax funguje jako alternativní rocková kapela už od roku 1995, nicméně mezi ostře sledovaná jména se vyhoupli až v roce 1998 albem „Much Against Everyone's Advice“ a kompilace remixů „As Heard on Radio Soulwax, Pt. 2“, která byla vyhlášena NY Times nejlepším popovým albem roku 2002. Oba projekty jsou propojeny a během djského vystoupení 2ManyDJs uslyšíme jistě i to nejlepší ze Soulwax produkce. Stovky dobrovolně zremixovaných umělců jako Daft Punk (Robot Rock), Gorillas (Dare), Robbie Williams (Lovelight), Justice (Phantom) doplňují i ti, kteří se už nemohou bránit jako Beethoven (A Fifth Of Beethoven). Ti, kteří remix odmítnou, dostanou za odměnu bootleg, protože "by to prostě byla škoda nezveřejnit".

2ManyDJs objeli se svou show největší elektronické festivaly, ale patří pravidelně i mezi headlinery největších světových rockový kolosů jako Reading, Glastonbury nebo Sziget.

Připravte si své nejlepší party kecky. 27.února je v ROXY bude pocta prošoupat

Support: TBA

Audio:

MGMT - Kids: https://www.youtube.com/watch?v=jb1jBn0uEOc

2manydjs djset at Reading - https://soundcloud.com/pikipik/2manydjs-reading-festival-uk

Kde:

  • Roxy, Dlouhá 33, Praha 1

Web: http://www.roxy.cz/

Fotky a videa

Facebook