Divadelní spolek Proměna: Vražda v penzionu pro starší dámy

Divadelní spolek Proměna: Vražda v penzionu pro starší dámy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Vražda“ je autorským dílem divadelního souboru a vznikla pod režijním vedením Evy Stanislavové. Herecké obsazení hry tvoří deset žen a jeden muž, který vystupuje zároveň jako řidič, údržbář, sňatkový podvodník, továrník Jícha a svůdce žen René Káles.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„Vražda“ je autorským dílem divadelního souboru a vznikla pod režijním vedením Evy Stanislavové. Herecké obsazení hry tvoří deset žen a jeden muž, který vystupuje zároveň jako řidič, údržbář, sňatkový podvodník, továrník Jícha a svůdce žen René Káles. Dámy v penzionu jsou velmi vybraného chování, ale pod vybroušenou zdvořilostí se skrývá celá škála jejich ne příliš vybraných povahových vlastností. A co teprve, když jde o přízeň muže! To pak vycházejí všechny vlastnosti napovrch… Hra „Vražda v penziónu pro starší dámy“ je spíše komedie než detektivka, i když nepostrádá prvky napětí a dramatických zvratů. Jejím cílem je diváka pobavit a potěšit vlídným humorem.

Osoby a obsazení Vypravěčka Božena – Růžena Havlová Věruška – Lída Böhmová Nová – Lída Malíková Urbanová – Iveta Křečková Fajrajzlová – Hanka Nigrínová Zeta Zetová – Zina Perlíková Kovaříková – Jana Chudlařská Hlaváčková – Mirka Králíková Kotasová – Marie Syrová Švadlí – Jarmila Šimonová Švihlík – Zdeněk Císař

Autor – Soubor Proměny Úprava scénáře – Eva Stanislavová, Helena Kubů Režie – Eva Stanislavová

Facebook