House Elements

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Roxy promotion presents HOUSE ELEMENTS with special guest KEVIN SAUNDERSON (Inner City/USA)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Praotec house music Kevin Saunderson (USA) přijede do ROXY

Do pražského klubu ROXY zavítá 22. listopadu legenda světové taneční a především housové scény, jeden ze zakladatelů tzv. detroitského soundu – Kevin Saunderson (USA). Tento díl pravidelné párty House Elements bude přehlídkou toho nejlepšího z historie a současnosti v podání osobnosti, která pomáhala formovat elektronickou hudbu tak, jak ji dnes známe.   Kevin Saunderson se narodil v Brooklynu, New York v roce 1964, nicméně již v 9-ti letech se s rodinou odstěhoval do Detroitu. Kevin zde nastoupil na střední školu do stejné třídy, ve které studovaly pozdější techno legendy  Juan Atkins a Derrick May. Třídní učitelka jistě netušila, jaké osobnosti sedí v její třídě, nicméně toto setkání dalo později vzniknout tzv. detroitskému zvuku elektronické hudby, ze kterého se poté vyprofilovaly hudební škatulky house a techno. Zatímco Atkins a May se už na počátku 80-tých let vrhli na hudební produkci, pro Kevina bylo důležitější dokončit telekomunikační studia a hrát americký fotbal na Eastern Michigan University.> K produkci a djingu Kevina dostal až úspěch jeho kamarádů se singlem „Let Go“ v roce 1988. „Často jsem se vzbudil s nápadem a musel jsem do studia, které bylo hned ve vedlejším pokoji a tam jsem nové nápady a inspirace rozvíjel. Tenkrát to bylo vše o experimentu, ale zároveň jsme pořád byli vysokoškoláci.“ popsal ve svém životopise Kevin. Milníkem, který změnil nejen Kevinův život, ale i taneční hudbu, byl projekt Innercity, kterým se Kevin podepsal na směru vývoje elektronické hudby na další dekádu. Nejúspěšnějšími singly z desky Paradise byly “Big Fun“ a housová hymna 90-tých let „Good Life.“ Nový taneční sound naprosto uchvátil především v Evropě a tato deska bývá považována za jeden z nejdůležitějších okamžiků historie elektronické hudby. Za svou kariéru tvořil a vystupoval pod mnoha pseudonymy (např. Kreem, E-dancer, The Elevator), což mu dávalo velkou tvůrčí volnost jak na produkčním tak djském poli. Z velkého množství alb, EP a kompilací stojí určitě za zmínku přelomové LP Heavenly vydané v roce 1997 pod pseudonymem E-Dancer. Málokterému umělci se povedlo zůstat tak dlouho na hraně undergroundu a zároveň se stát legendou, jako se to povedlo Kevinu Saundersonovi. I po více než 25ti letech kariéry stále podporuje nadějné house a techno producenty v rámci svého labelu KMS music a věnuje se djským vystoupením stejně jako live projektům po celém světě. 22. listopad bude v ROXY velkolepou oslavou taneční hudby a otěže bude držet jeden z jejich pionýrů a iniciátorů – Kevin Saunderson.

Event: www.facebook.com/events/1424721831072944

Support: Biodan (Roxy / Solstice / BioBull), Slater (Tribal Vision), Tazz (Roxy/ House Elements)  

Video:
Innercity – Good Life  - http://www.youtube.com/watch?v=998P6HEzCdI

Kevin Saunderson: Dance Trippin: Episode 33 http://vimeo.com/55518960

www.kevinsaunderson.comwww.roxy.cz

Fotky a videa

Facebook