E-TICKET

7.11.2012

Vstupenky přímo z pohodlí Vašeho domova.

E-Ticket je vstupenka, kterou si po zaplacení vytisknete sami doma nebo kdekoli, kde máte přístup k počítači a tiskárně.

JAK VYTISKNOUT:

Přihlaste se do E-Shopu pod stejným uživatelským jménem a heslem, na které byla objednávka vytvořena, a klikněte na "Stáhnout E-Ticket". E-Ticket můžete vytisknout i bez e-mailového potvrzení o proběhlé transakci.
K zobrazení a vytištění E-Ticketu potřebujete prohlížeč souborů ve formátu PDF, například Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách firmy Adobe - Adobe Acrobat Reader - ke stažení zdarma.

VSTUP NA AKCI:

E-Ticket je vstupenka vybavená čárovým kódem, který bude při vstupu do místa konání akce zkontrolován. Na základě toho bude umožněn vstup. Po její kontrole již nelze vstupenku dále použít.
Vstup bude povolen pouze na základě té vstupenky, která bude předložena a zkontrolována jako první. Při jakémkoliv dalším předložení vstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené vstupence nebo její kopii přihlíženo a na jejich základě nebude povolen vstup na akci, a to bez ohledu na to, kdo ji předloží.

UPOZORNĚNÍ:

  • Služba E-Ticket je nastavena pouze u vybraných akcí. Pokud je tato možnost povolena, nabídne se uživateli automaticky v průběhu nákupu.
  • TICKETPRO neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této vstupenky. Vstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě.
  • Doručení prostřednictvím E-Ticketu je zpoplatněno částkou 20 Kč za transakci.