M-TICKET

7.11.2012

Vstupenky přímo na Váš mobilní telefon!

M-Ticket je dostupný pro „chytré“ telefony s přístupem na internet.

CO JE TO M-TICKET?
M-Ticket je 2D kód s popiskem, který si stáhnete do svého telefonu - buď ve formě obrázku, nebo jako soubor PDF.
Před vpuštěním do místa konání akce bude tento kód zkontrolován, v případné opakování kódu bude vyhodnoceno jako neplatné a vstup do místa konání bude odepřen. Pokud jste zakoupili více vstupenek na stejnou akci, bude kód vyhodnocen jako platný přesně tolikrát, kolik vstupenek jste zakoupili - bez ohledu na to, kdo M-Ticket předloží.

Při nákupu vstupenek on-line na stránkách Shopu Ticketpro si zvolte doručení M-Ticket. Jakmile je platba potvrzena, dostanete SMS s instrukcemi, kde vstupenku stáhnout.

PRO STAŽENÍ M-TICKETu
musíte otevřít v prohlížeči svého mobilního telefonu unikátní URL, které Vám přišlo v SMS.

ZAPOMNĚLI JSTE PIN?
Před stažením Vás systém vyzve k zadání PIN (4-8 číslic) - zadejte PIN kód který jste si zvolili během nákupu. Pokud si PIN nepamatujete, přihlašte se znovu do webshopu na adrese https://shop.ticketpro.cz , kde si PIN můžete změnit v sekci "M-Ticket"

JAK PROBÍHÁ KONTROLA M-TICKETu
Pokud jste zakoupili více vstupenek pro stejnou akci, M-Ticket si můžete stáhnout do jednoho mobilního telefonu a ukázat jej při vstupu do místa konání. V tomto případě musíte Vy a Vaši přátelé projít kontrolou společně, jako skupina.
Druhou možností je poslat Vašim přátelům odkaz, aby si mohli stáhnout svojí kopii M-Ticketu, každý do svého mobilního telefonu. V takovémto případě může každý návštěvník projít kontrolou samostatně. Stažení M-Ticketu je zabezpečeno PINem, který jste si zvolili během nákupu.

DALŠÍ INFORMACE M-TICKETu

 • Služba M-Ticket je nastavena pouze u vybraných akcí. Pokud je tato možnost povolena, nabídne se uživateli automaticky v průběhu nákupu.
 • Vstupenky lze zakoupit nejpozději dva pracovní dny před konáním akce.
 • Takto objednané vstupenky obdrží uživatel na mobilní telefon, jehož číslo zadá v průběhu nákupu.
 • M-Ticket je obrázek nebo kód, který bude po předložení při vstupu do místa konání akce zkontrolován a na základě toho bude umožněn vstup.

UPOZORNĚNÍ:

 • Během nákupu ve Shopu musíte zadat správné mobilní číslo u operátora v České republice (02, T-Mobile, Vodafone) a vybrat způsob doručení M-Ticketu.
 • Podporovány jsou smartphony (mobilní telefony s přístupem na internet se systémem Android nebo iPhone).  Na telefony bez přístupu na internet dostanete M-Ticket ve formě SMS.
 • Před nákupem vstupenek si prosím ověřte v návodu na použití, zda Váš mobilní telefon patřičnou možnost podporuje. V průběhu nákupu vyberete, jaký má mít M-Ticket formát.
 • Pokud bude na jednu akci zakoupeno více vstupenek jako M-Ticket, přijde Vám jen jedna zpráva - ta bude obsahovat kód a výčet zakoupených sedadel.
 • TICKETPRO neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním nebo přeposláním této vstupenky. Vstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě.
 • Po jejím přečtení nelze již vstupenku dále použít. Vstup bude povolen pouze na základě té vstupenky, která bude předložena a zkontrolována jako první. Při jakémkoliv dalším předložení vstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené vstupence nebo její kopii přihlíženo a na jejich základě nebude povolen vstup na akci, a to bez ohledu na to, kdo ji předloží.
 • Doručení prostřednictvím M-Ticketu je zpoplatněno částkou 20 Kč za transakci